sluŽBY

Hledáte originální program pro oslavu, rozlučku se svobodou nebo společné chvíle s rodinou a přáteli?

Užijte si společně strávený čas, tvořte a zároveň relaxujte. Při tvoření si užijeme spoustu zábavy a ještě si odnesete úžasné výrobky nejen jako vzpomínku. Vyberte si z nabídky zábavných programů a Vaše oslava nebo jen společně strávený den tak bude nezapomenutelný.

Korálkování

Přivezu na Vámi určené místo celou korálkovou dílnu. Poté už je jen na Vás kolik náramků, náušnic nebo čelenek si vyrobíte. Samozřejmě budu po celou dobu tvoření k dispozici. Mohu Vám poradit například s výběrem korálků z minerálů podle znamení zvěrokruhu nebo podle jejich účinků. Dětem pak pomohu se zavazováním náramků. Složitější výrobky jako šité náramky, čelenky či náušnice budeme tvořit společně dle mého vedení. Spolu tak vše zvládneme!

tvořivá dílna u vás koláž
narozeninová oslava koláž
náramky ze skleněných korálků koláž
minerální náramky koláž

Cena za kus: Dle použitého materiálu

Náramky z korálků

K dispozici budou korálky z minerálů, ze skla nebo korálky s písmenky. Také budete mít na výběr z různých přívěšků a zajímavých průvleků na náramky.

Vyrobte si náramek pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého. Žádané je také společné tvoření náramků pro družičky, nevěstu a další. Můžete využít i korálky s písmeny, kdy si na náramek sestavíte jakýkoli nápis. Nejen u dětí jsou tyto korálky velmi oblíbené.

Naušnice

naušnice koláž

Šité náramky

šité náramky koláž

Čelenky z korálků

náramky ze skleněných korálků koláž

Dopolední nebo odpolední program

Plánujete narozeninovou oslavu pro sebe nebo pro své děti? Chcete, aby tato oslava byla nezapomenutelná? Naplánuji zábavný program nejen s tvořením pro Vás nebo Vaše děti. Vše záleží na domluvě.

 

Tvorba na přání

Vyrobím náramky podle Vašeho přání, s věnováním. Také často tvořím na přání paní učitelek pro jejich žáky.

Pro více ukázek mojí práce a tvoření navštivte fotogalerii či instagram.

náramky na přání koláž
náramky se jmény koláž

Další služby